Skip to content

Polityka jakości

Pratt and Whitney jest światowej klasy dostawcą niezawodnych silników, systemów napędowych, części i usług, które spełniają oczekiwania klientów. Bezpieczeństwo, Jakość, zgodność z wymaganiami oraz ciągłe doskonalenie są kluczowe we wszystkim, co robimy.

Pratt and Whitney Tubes jako jeden z wiodących światowych dostawców zespołów rurowych do silników lotniczych, czujemy się zobowiązani do ciągłego doskonalenia naszych procesów i spełniania oczekiwań wszystkich zainteresowanych stron, z uwzględnieniem naszych klientów, partnerów biznesowych, dostawców, lokalnej społeczności oraz naszych pracowników. Zobowiązujemy się również do doskonalenia naszego systemu zarządzania jakością, który wspiera powyższe dążenia i służy jako narzędzie do ich realizacji.
Nasz system zarządzania jakością w swoich procesach uwzględnia czynnik ludzki oraz wspiera otwartą kulturę raportowania i zachęcania do dzielenia się doświadczeniami. Zobowiązujemy się do ciągłego doskonalenia dojrzałości procesu związanego z czynnikiem ludzkim w organizacji.

Nasze cele jakościowe i biznesowe pozostają spójne z celami grupy Pratt and Whitney. Zapewniamy, że zostaną one ustalone, zarządzane i realizowane.
Plany strategiczne i wizja organizacji biorą pod uwagę wciąż rosnące oczekiwania klientów dotyczące jakości, niezawodności i bezpieczeństwa produktu, jak również wymagania dostaw na czas.

Wierzymy, że nasza polityka jakości oparta na filarach bezpiecznego środowiska pracy, kardynalnych zasadach jakości, etycznych postawach i zgodności z regulacjami kontroli eksportu będzie wspierać proces budowania rozpoznawalnej marki Pratt and Whitney Tubes jako solidnego i niezawodnego partnera na światowych rynkach.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.