Skip to content

Benefity

W Pratt & Whitney Tubes zwracamy uwagę nie tylko na możliwości zawodowego rozwoju naszych pracowników, lecz także na wysoki standard pracy. Oprócz wynagrodzenia, naszym pracownikom oferujemy bogaty wachlarz świadczeń pozapłacowych.

Karta MultiSport

Każdy pracownik może skorzystać z karty Multisport na preferencyjnych warunkach. Dofinansowujemy również karty dla rodzin pracowników.

Multikafeteria

W ramach firmowej kafeterii każdy pracownik co kwartał otrzymuje gwarantowaną kwotę do zrealizowania na wybrany przez siebie cel z dziedzin: wypoczynek, zdrowie i uroda, sport i rekreacja, rozrywka, rozwój i edukacja.

Ubezpieczenia grupowe

Oferujemy program grupowego ubezpieczenia na życie, który jest dostosowany do potrzeb naszych pracowników.

Pracowniczy program emerytalny

Pratt & Whitney Tubes opłaca co miesiąc składki na indywidualne konta swoich pracowników w Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych. Pieniądze są odkładane i inwestowane na przyszłą emeryturę każdego pracownika, który przystąpił do programu. Pracowniczy Program Emerytalny podlega szczególnemu nadzorowi państwa.

System premiowy

Doceniamy i nagradzamy kompetencje pracowników oraz wspólnie cieszymy się z naszych sukcesów. Nasz system premiowy obejmuje premię kwartalną, premię świąteczną oraz program uznaniowy, dzięki któremu każdy pracownik osiągający dobre wyniki może otrzymać nagrodę od swojego przełożonego lub dyrektora generalnego.

BenefityW Pratt & Whtiney

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.