Skip to content

Komponenty

Komponenty, które potocznie nazywamy detalami, to charakterystyczne elementy odpowiednio dopasowane i zamontowane do złożeń rurowych, wykorzystywanych w układach paliwowych, olejowych, powietrznych i drenażowych silników lotniczych.

Nasza firma specjalizuje się w detalach małogabarytowych – półfabrykatach o średnicy nie większej niż 100 mm. Wytwarzamy je ze stopów inconel i tytanu oraz stali nierdzewnej na potrzeby wewnętrzne dla Wydziału Złożeń Rurowych.

Zaawansowany park maszynowy umożliwia nam precyzyjne wykonywanie elementów o skomplikowanych kształtach. Pracuje w nim ponad 20 maszyn CNC, w tym:

  • tokarki CNC,
  • trzy-, cztero- oraz pięcio osiowe frezarki CNC,
  • centra tokarsko-frezarskie.

Do ich programowania oraz do przygotowania dokumentacji warsztatowej wykorzystujemy oprogramowanie CAD/CAM: Creo oraz NX.

Nasz zakład tworzy także miejsca pracy dla wykwalifikowanych, doświadczonych i zaangażowanych fachowców. Dzięki nim i nowoczesnym technologiom, które wykorzystują, nasze wyroby są konkurencyjne na rynku, zarówno pod względem czasu wykonania, jakości, jak i ceny.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.