Skip to content

Rozwój osobisty

W Pratt & Whitney Tubes kluczem do sukcesu są ludzie. Wspieramy i inwestujemy w rozwój pracowników oraz tworzymy im dobre warunki pracy do doskonalenia umiejętności. Rozwój oznacza dla nas patrzenie w przyszłość i szukanie nowych rozwiązań.

Uczyć się można na wiele sposobów. My dla swoich pracowników wybieramy:

Naszym pracownikom oferujemy unikalny na skalę światową pracowniczy program Scholar, który umożliwia podjęcie studiów na dowolnym kierunku, w wybranej przez siebie uczelni, oferującej zdobycie tytułu naukowego licencjata, inżyniera, magistra. W ramach programu pokrywamy 100 proc. kosztów opłat wpisowych, czesnego oraz zakupu wymaganych podręczników. Odpowiedzią na potrzebę pracownika, aby pogłębiać wiedzę z zakresu, który obejmuje jego stanowisko pracy, jest nasz program finansowania Studiów podyplomowych. Dopasowujemy do charakteru pracy program kursów językowych oraz system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, z których, w ramach podnoszenia swoich kwalifikacji, może skorzystać każdy pracownik. Nasi technolodzy i inżynierowie biorą udział w targach i konferencjach branżowych, dzięki czemu są na bieżąco ze wszystkimi nowościami technicznymi.
Podejmowanie wyzwań leży w naturze człowieka. Nic bardziej nie pomaga w rozwoju, niż nowe doświadczenia. Pracownicy Pratt & Whitney Tubes mają możliwość samodzielnie realizować projekty, dzięki czemu nabywają nowych umiejętności. Mogą w ten sposób cieszyć się ciekawą pracą i dzielić nabytymi umiejętnościami.
Współpraca jest bardzo ważnym elementem w każdej organizacji. Struktura organizacyjna Pratt & Whitney Tubes nie jest złożona i dzięki temu poszczególne działy współpracują ze sobą na co dzień. Każdy z pracowników firmy wnosi coś wartościowego do naszego zespołu. Staramy się jak najwięcej korzystać z wiedzy naszych kolegów nie tylko tych w kraju, lecz także z innych oddziałów United Technology Corporation na świecie.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.