Skip to content

Polityka jakości

Pratt and Whitney Tubes Sp. z o.o. dąży do osiągnięcia pozycji lidera i dostawcy pierwszego wyboru w zakresie wytwarzania zespołów rurowych do zastosowań w przemyśle lotniczym.

Jako jeden z wiodących europejskich dostawców produktów rurowych dla przemysłu lotniczego, czujemy się zobowiązani do ciągłego doskonalenia naszych procesów i spełniania oczekiwań wszystkich zainteresowanych stron, z uwzględnieniem naszych klientów, partnerów biznesowych, dostawców i lokalnej społeczności. Zobowiązujemy się również do doskonalenia naszego systemu zarządzania jakością, który wspiera powyższe dążenia i służy jako narzędzie do ich realizacji.

Nasze cele realizujemy wedle wytycznych rozwinięcia polityki jakości, tzn. Policy Deployment, która określa kierunek naszego rozwoju i doskonalenia, pozostając spójna z celami grupy Pratt and Whitney. Nasze plany strategiczne i wizja organizacji biorą pod uwagę wciąż rosnące oczekiwania klientów dotyczące jakości, niezawodności i bezpieczeństwa produktu, jak również wymagania dostaw na czas.

Wierzymy, że nasza polityka jakości oparta na filarach bezpiecznego środowiska pracy, etycznych postaw i zgodności z regulacjami kontroli eksportu będzie wspierać proces budowania rozpoznawalnej marki Pratt and Whitney Tubes jako solidnego i niezawodnego partnera na światowych rynkach.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.